Rolety screen, refleksole

Rolety screen, refleksole

Zewnętrzna roleta z rozwijanym specjalistycznym matariałem odpornym na warunki atmosferyczne, wykorzystywana do ochrony przeciwsłonecznej szklanych fasad lub otworów okiennych, montowana na zewnątrz lub wewnątrz obiektu.

Nazywane są "systemem naturalnej klimatyzacji" - bardzo popularnym na całym świecie.

W znaczącym stopniu redukują ciepło słoneczne przedostające się przez przeszklenia do środka, ograniczając lub wykluczając konieczność pracy urządzeń klimatyzujących.

Żaluzje mogą być montowane bez osłon w gotowych nadprożach lub na elewacji w aluminiowych osłonach - prowadzone w prowadnicach linkowych lub sztywnych - lakierownych na dowolny kolor RAL.

Możliwość montażu kilku rolet koło siebie lub nad i pod sobą oraz ich grupowego sterowania. Sterowanie - ręczne (korba) lub elektryczne - (przełącznik ścienny lub pilot), automatyka pogodowa.

Materiały: Olbrzymi wybór w kolorystyce i rodzajach. W zależności od potrzeb ochrony przeciwsłonecznej materiały posiadają większe lub mniejsze mikro dziurki, przez które wpadają rozproszone promienie słoneczne jednocześnie zapewniając skuteczną barierę przed nagrzewaniem pomieszczeń.

W przypadku potrzeby pełnego zaciemnienia oferujemy tkaniny typu "blackout" - idealne do sal konferencyjnych lub wykładowych